KSČM Rychvald - Filtrované položky podle data: Březen 2017
Vážené soudružky a soudruzi,

cílem dnešního pléna je schválit jeden ze základních dokumentů úspěšné existence strany, tj. Výroční finanční zprávu za rok 2016. Možná, že se to někomu zdá úsměvné, ale ta je podstatná pro bezproblémové fungování strany v tzv. svobodné soutěži politických stran v naší zemi.

Jedním z projednávaných bodů na 13. zasedání zastupitelstva města Rychvald bylo i projednávání bezpečnostní situace ve městě. V příspěvku se zaměřím na vybraný segment bezpečnosti a to dopravu.

Na svou funkci radního, předsedu finančního výboru a mandát člena zastupitelstva rezignoval dlouholetý zastupitel Jiří Absolón. Stalo se tak ve středu 15. března na pravidelném 13. zasedání zastupitelstva města Rychvald.

Tento měsíc jsme si připomněli mezinárodní den žen. Ten je sice v kalendáři zapsán na 8. března, ale my jsme s blahopřáním začali již 2. března, kdy jsme popřáli a kytičky předali ženám, obyvatelkám domova s pečovatelskou službou.

V pondělí 6. března proběhlo v divadelním sále kulturního domu města Ostravy tradiční setkání předsedy ÚV KSČM s občany moravskoslezského kraje, Vojtěchem Filipem.